Apie mus

Ir atsilaužki kriaukšlę rudo rugio duonos kepalo
Pasidažyk į druską – būsi svečias!

(A. Žukauskas)

 

Vaizdingose Sartų regioninio parko apylinkėse, kur tvyro švariausi ir didžiausi Lietuvos ežerai, prieš 25 metus buvo atidaryta duonos kepykla. Dabar UAB „Lašų duona” kepykla jau tapusi viena žinomiausių Aukštaitijos duonos ir pyrago produktų gamybos įmonių.
UAB „Lašų duona“ veikla yra išskirtinė, nes pati augina rugius, kviečius, mala ir kepa duonos bei pyrago gaminius.
Duona lietuviams nuo seno buvo kasdienis maistas. Per tūkstančius metų mūsų protėviai sukūrė tobulą duonos ir pyrago gamybos receptūrą, kurią kepyklos darbuotojai nuolat puoselėja. Mūsų gaminiai kepami be konservantų ir tik iš natūralių produktų, o pažangios technologijos išlaiko lietuviškas kepimo tradicijas bei visas vertingiausias grūdų gamtines savybes. Ištobulinti duonos ir pyrago kepinių receptai – įmonės paslaptis ir pasididžiavimas. UAB „Lašų duona” tiekia ypatingo skonio gaminius šventėms ir šiokiadieniams.
Liaudies išmintis sako, kad duonai skonį suteikia žmogaus rankų šiluma. Tad, nors ir naudojame šiuolaikinius gamybos įrenginius, žmogaus ir duonos ryšį stengiamės išsaugoti. Mašinos užmaišo, iškočioja tešlą, bet į krosnį kepalas vis tiek pašaunama žmogaus rankomis.
UAB „Lašų duona“ rūpinasi, kad įmonės kepiniai taptų kiekvienos šeimos gyvenimo dalimi. Aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai rūpinasi, kad ant vartotojų stalo kiekvieną rytą patektų gardi, kvapni duona ir pyragai. Nuolat tobulindami gamybos technologiją, kuriame naujas gaminių receptūras, suteikiame pirkėjų pamėgtiems produktams naujų skonio atspalvių. Plačiausią duonos ir pyrago gaminių asortimentą galite rasti UAB „Lašų duona“ firminėse parduotuvėse.
Įmonė siūlo daug ruginės duonos rūšių, nes lietuviams juoda duona visais laikais buvo įprastas valgis. Daugelyje pasaulio šalių žmonės valgo baltą duoną, tačiau moksliniais tyrimais seniai nustatyta, kad juoda ruginė duona yra lengviau virškinama, geresnės jos maistinės savybės.
Kepykloje įdiegta gilaus šaldymo kepinių gamybos linija, kuri gerokai pailginti produkcijos vartojimo laiką ir suteikia jai išskirtinį skonį bei aromatą. Šaldytus duonos ir pyrago gaminius sėkmingai eksportuojame į Ameriką, Australiją, Islandiją ir Europos Sąjungos šalis.
Ypatingą dėmesį norėtume atkreipti į šiuos juodos duonos kepinius: firminė duona „Lašų“, „Ajerų“, „Rygos“, „Bočių“, „Jums“, „Visai šeimai“, „Palangos“. Tai ypač aukštos kokybės gaminiai, paruošti laikantis seniausių gamybos tradicijų ir receptūrų. Šios duonos skonį vertina pirkėjai visame pasaulyje.
Bendrovė diegdama modernias technologijas, rūpinasi aplinkosauga, saugiomis darbuotojų darbo sąlygomis, užtikrina aukštą produkcijos ir paslaugų kokybę, o skaidrumu ir pasitikėjimu grindžiami santykiai yra pamatinės vertybės, kurios užtikrina sėkmingą įmonės veiklą.

 

   

 

 UAB „Lašų duona“ tai pat vysto kitas verslo sritis:
– Grikių kruopų gamybą;
– Makaronų iš grikių gamybą;
– Ekologiškų grikių kruopų, makaronų gamybą;
– Grūdų supirkimą, ypač grikių;
– Augalininkystę (grūdinių kultūrų auginimas);
– Kuro ir pašarų granulių gamybą (šiaudų granulės kurui ir kraikui, žolės granulės pašarui);
– Krovinių gabenimą autotransportu;
– Žemės ūkio technikos nuomą;
– Mažmeninę prekybą maisto produktais.