PRIVATUMO POLITIKA

ŽŪB „LAŠAI” užtikrina, kad Jūsų duomenys bus tvarkomi rūpestingai!

ŽŪB „Lašai” gerbia asmenų privatumą, nerenka ir netvarko asmeninių duomenų, nebent mums juos savanoriškai pateikia pats asmuo.

ŽŪB „Lašai” laikosi duomenų apsaugos įstatymų, reglamentuojančių asmeninių duomenų naudojimą ir rinkimą. Jūsų vardas, el. pašto adresas ir pašto adresas gali būti atskleisti trečiosioms šalims, kad galėtume atsakyti į jūsų paklausimus. Kitais atvejais duomenys bus naudojami tik pardavimų ir gaminių plėtojimui.

Vienintelė informacija, kurią mes automatiškai renkame ir saugome naudojant svetainę įprastu būdu, yra tipiniai svetainės serverio registracijos duomenys. Tokie duomenys mums neatskleidžia, kas jūs esate, ir nepateikia jokios kitos asmeninio pobūdžio informacijos. Svetainės serverio registracijos duomenis mes naudojame statistiniams duomenims kurti bei vertindami svetainės aktyvumą www.lasai.lt naudotojų labui. Mes galime pateikti juos trečiosioms šalims analizuoti arba kad galėtume teikti ir tobulinti šią svetainę ir savo paslaugas. Išskyrus pirmiau nurodytus atvejus, jokie duomenys nebus parduodami ar atskleidžiami trečiosioms šalims.

ŽŪB „Lašai” bet kada gali pakeisti ir atnaujinti šio privatumo pareiškimo sąlygas.
Prašome mums pranešti, jeigu nenorite, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų renkami, taip pat jei turite kokių nors klausimų apie šias sąlygas ir ypač apie privatumo politiką, nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu: lasai@lasai.lt

Jei turite kokių nors klausimų apie mūsų teisinį turinį, nedvejodami kreipkitės pas mus:

ŽŪB „Lašai”
Vytėnų vs. 9, Kriaunų sen., Rokiškio raj., Lietuva
El. paštas: lasai@lasai.lt
Tel.: +370 (682) 47 857