Paramos akcija "Visi už vieną"

Atėjus pavasariui, sušyla ir mūsų visų širdys. Norisi padaryti kažką gero. Taip UAB „Lašų duona" kolektyvui gimė idėja apjungti mūsų bendruomenę siekint kilnaus tikslo.

Apsidairykime - šalia kiekvieno iš mūsų yra sergantis, alkstantis, ne dėl savo kaltės patiriantis daug gyvenimo išbandymų, tačiau neprašantis pagalbos... Visų gyvenimo bėdų greičiausiai negali išspręsti niekas, tačiau bent kelias iš jų pabandyti palengvinti galime.

Kviečiame, visus norinčius ir galinčius, padėti mūsų krašto sunkiai besiverčiantiems žmonėms. 


 (nuotr. projekto globėja Ramutė Akramavičienė)

Juk visada atrodo, kad tavo nesėkmės pačios didžiausios, bet kai supranti, kad turi daug daugiau už kitą žmogų, labiau pradedi vertinti patį gyvenimą. Tad mėgaudamiesi kiekviena diena žemėje, padėkime vieni kitiems pasijusti laimingiems. Pasidalinkime duonos kąsniu, nebereikalingu daiktu ar atliekamu euru. Juk  gerumas nieko nekainuoja!

Kiekvieną mėnesį „Gimtasis Rokiškis" aprašys sudėtingoje gyvenimiškoje situacijoje atsidūrusio žmogaus ar šeimos istoriją.  

Visą mėnesį firminėse UAB „Lašų duona" parduotuvėse galėsite pirkti akcijos ženklu pažymėtą duoną. Nuo kiekvieno nupirkto kepaliuko duonos 7 centai bus skiriami istorijos herojams. 

2016-06-01