Pašarinės granulės

Arklių subalansuotai mitybai skirtos šieno granulės padės pagal geriausių Europos specialistų rekomendacijas šerti Jūsų mylimus ristūnus.

Pašaro formulė subalansuota sėkmingai plėtojantiems mokymo jodinėti brandaus amžiaus arkliais procesą, šis produktas taip pat puikiai tinka ir profesionaliame žirgų sporte pastoviai dalyvaujantiems ristūnams.

Šieno granulės gaminamos iš ypač švarios, aukštos kokybės pašarų žaliavos.

Mes stengiamės, kad arklių augintojai būtų patenkinti sočiu pašaru maitindami savo mylimus arklius. Šieno granulės yra arklių labai mėgstamas, skanus, lengvo ir vidutinio baltymingumo ir daug gerai virškinamos ląstelienos pluošto turintis pašaras.

Mūsų gaminamas produktas yra pakankamas maistingųjų medžiagų kiekiu kasdieniam arklių racionui, kad atitiktų mitybos poreikius be jokių kitų maisto papildų, grūdų, nereikalauja papildomai duoti gyvūnui rupiųjų pašarų, melasos.

Produktas nedulka, neturi jokių priemaišų ar šiukšlių ir nenatūralių priedų. Šieno granulės yra ypač lengvai virškinamas arklių pašaras.Supakuotus po 20 kg mūsų produktus yra patogu transportuoti, krauti ir sandėliuoti. Tokia pakuotė leidžia lengvai ir patogiai maitinti arklius esant bet kokioms sąlygoms, – keliaujant, esant varžybose ar stacionariose arklidėse.

Daugiau informacijos telefonu +370 611 44130