Garbingi svečiai Lašuose

Birželio 16-ąją Lašų kaime, Rokiškio rajone, lankėsi LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis. 

UAB „Lašų duona“ administracijos pastate svečio laukė ne tik svetingas Lašų ŽŪB vadovas Zenonas Akramavičius, Iveta Aukštuolienė (UAB "Lašų duona"gen. direktorė), bet ir keletas Rokiškio verslo klubo narių. Trumpai papasakojęs apie savo veiklą, Z. Akramavičius pasakojo, kad čia gimsta duona nuo pirmojo grūdo iki kvapnaus kepalo. Ir lietuviškos ruginės duonos skonis žinomas nuo Amerikos iki Australijos. 


Tolimiausius pasaulio kampelius „Lašų duonos“ produkcija pasiekia šaldyta. Su jos kepimo ir šaldymo procesu Seimo pirmininkas susipažino apsilankęs įmonės cechuose.

Ir buvo pavaišintas pagal originalią močiučių receptūrą iškeptais naminiais sausainiais, ką tik ištrauktais iš krosnies ir išimtais iš skardelės.

Tačiau pokalbiai su verslo žmonėmis buvo ne tik apie sėkmės istorijas, bet ir problemas. Šeimininkas Z. Akramavičius prašė Seimą ryžtis ir pagaliau priimti nuostatą, kad darbuotojas į rankas gautų pilną atlyginimą ir nuo jo mokėtų mokesčius pats. Taip žmogus realiai pajustų savo darbo vietos kainą. Ir mokėdamas didelius mokesčius, galėtų reikalauti iš valstybės atitinkamos paslaugų kokybės.

Skaitykite visą straipsnį:

http://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/politika/rokikyje-sveiavsis-seimo-pirmininkas-viktoras-pranckietis-obeli-vaik-globos-namuose-pamiro-formalumus

2017-06-16